• An şcolar
    • Area
    • Rundă
    • Căutare
    • 2019/2020

    • Runda națională

        • Guranda Natalia SSM 614

        • Bursa PREŞEDINTELUI
        • Absolvenţi de excepţie · Runda națională · 2019/2020
        • Scripnic Mihaela M 614

        • Bursa GAUDEAMUS
        • Absolvenţi de excepţie · Runda națională · 2019/2020
        • Guranda Adrian SSM 614

        • Bursa PRIMARULUI de BĂLŢI
        • Absolvenţi de excepţie · Runda națională · 2019/2020
    • Runda internă

        • Turcu Cristina M 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Iftodi Dorin SSM 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Chiriov Oxana SSM 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Creciun Anastasia M 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Pelin Vlada M 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Cristea Ariadna M 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Groşovan Ecaterina F 624

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Palenciuc Angela F 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Gangu Tatiana MT 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Popa Vitalina FŢ 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Postoroncă Elena FŢ 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Cuflic Miradela SSM 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Scripnic Mihaela M 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Pelin Vlada M 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Cuflic Miradela SSM 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Scripnic Mihaela M 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
        • Turcu Cristina M 614

        • Diplomă
        • Absolvenţi de excepţie · Runda internă · 2019/2020
    • Contacte

      • Colegiul de Industrie Ușoară din Bălți
      • colindus.balti@gmail.com
      • (+373) 67202154 / 231-7-25-37 - anticamera (+373) 67202153 / 231-6-53-79 - director-adjunct IPP (+373) 67202155 / 231-7-13-61 - șef secție didactică I E (+373) 67202156 / 231-7-13-61 - șef secție didactică II C (+373) 67202152 / 231-7-02-75 - contabil şef (+373) 67202158 / 231-7-02-75 - contabil (+373) 67202140 paza bloc studii (+373) 67202141 asistent medical (+373) 67202142 / 231-6-56-92 - cămin
      • str. I. Franco 17 mun. Bălți Republica Moldova
      • colindus.balti@gmail.com
      • greggaitur@gmail.com
    • Logare