• Ziua Științei USARB

• Biblioteca Științifică a Universității de Stat ,, Alecu Russo" din Bălți a găzduit azi, 8 octombrie 2019, evenimentul Ziua Științei USARB.

Bucuroși de invitație!Mulțumim pentru colaborare și pentru plăcerea vizitei!

• Echipa Asociației ”MOTIVAȚIE” din Moldova

• Echipa Asociației ”MOTIVAȚIE” din Moldova (AMM), s-a deplasat, la 03 octombrie 2019, în orașul Bălți, unde, la solicitarea lui Grigore Gaitur, Directorul Colegiului de Industrie Ușoară din oraș, a fost evaluată instituția în privința accesibilității persoanelor cu dizabilități.În scurt timp, specialiștii AMM vor prezenta către conducerea instituției un raport în care vor prezenta soluții de îmbunătățire a accesibilității, pentru ca toți tinerii cu dizabilități care vor alege să-și continue studiile la acest colegiu, să nu întâlnească careva dificultăți arhitecturale.#asociatiamotivatie #colegiuldeindustrieusoaradinmunicipiulbaltiVă mulțumim pentru colaborare!

• Dragii noștri elevi

• Importanța săpunului și a detergenților în viața omului...cu grupa M 713.

• Chimia a devenit în ultimul timp o disciplină tot mai îndrăgită de elevi datorită proiectelor STEM pe care le promovează profesoara.

De această dată, despre Importanța săpunului și a detergenților în viața omului...cu grupa M 713.

• De Ziua Etniilor: ,, Mai multe culturi și o singură dragoste: de țară!"

• Aceeași colaborare: Teatrul de Modă ,, Grația" și Biblioteca Municipală,, Eugen Coșeriu"De Ziua Etniilor: ,, Mai multe culturi și o singură dragoste: de țară!"

• User accounts

• Pentru unele părți ale orarului sau de înlocuire, poate fi necesar să vă autentificați. Dacă ați pierdut parola, vă rugăm să utilizați linkul „Nu știu numele de conectare sau parola” și tastați-vă adresa de e-mail. Dacă nu ați primit încă parola, vă rugăm să așteptați, școala vă va oferi una când totul este gata de plecare.