• Importanța săpunului și a detergenților în viața omului...cu grupa M 713.

• Chimia a devenit în ultimul timp o disciplină tot mai îndrăgită de elevi datorită proiectelor STEM pe care le promovează profesoara.

De această dată, despre Importanța săpunului și a detergenților în viața omului...cu grupa M 713.

• De Ziua Etniilor: ,, Mai multe culturi și o singură dragoste: de țară!"

• Aceeași colaborare: Teatrul de Modă ,, Grația" și Biblioteca Municipală,, Eugen Coșeriu"De Ziua Etniilor: ,, Mai multe culturi și o singură dragoste: de țară!"

• Orar

• Vizualizați sau imprimați orarul curent. Ultimul orar a fost publicat pe: 03/04/2020
        • Înlocuire

• Vizualizați modificările zilnice de înlocuire la orarul dvs. Cea mai recentă înlocuire a fost publicată pe: 04/04/2020
        • Conturi de utilizator

• Pentru unele părți ale orarului sau de înlocuire, poate fi necesar să vă autentificați. Dacă ați pierdut parola, vă rugăm să utilizați linkul „Nu știu numele de conectare sau parola” și tastați-vă adresa de e-mail. Dacă nu ați primit încă parola, vă rugăm să așteptați, școala vă va oferi una când totul este gata de plecare.